Poniedziałek, 28 maja 2018, Augustyna, Ingi, Jaromira | ślub, zdjęcia ślubneWyślij ślubne zawiadomienie ›

Na skróty

Na skróty
 

Sonda ślubna

Kiedy w podróż poślubną ?

Ankieta
niezwłocznie po ślubie
w najbliższych tygodniach po ślubie
nie wcześniej niż za pół roku
nie planujemy podróży poślubnej
trudno powiedzieć

TARGI MŁODEJ PARY Gdańsk, Kraków, Warszawa!!

19.10.2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyszłych małżonków a także firmy związane z branżą ślubną do odwiedzenia i wzięcia udziału w w targach ślubnych organizowanych przez Intact Group Sp. z o.o. Poznaj najnowsze trendy w modzie ślubnej i sprawdź usługi najlepszych wystawców w branży.

Targi Młodej Pary to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży ślubnej. O randze wydarzenia świadczą przede wszystkim firmy biorące w nim udział - czołowi przedstawiciele w branży ślubnej: salony sukien ślubnych, restauracje, hotele, cukiernie, najlepsze zespoły muzyczne a także sklepy oferujące akcesoria ślubne.


Oprócz znanej formuły targowej przewidywane są dodatkowe atrakcje: oprawa multimedialna sceny w wysokiej jakości, pokazy i prezentacje firm, spotkania z ekspertami, konsultacje ślubne, degustacje, muzyka na żywo oraz konkursy z nagrodami a także niespodzianki!


To, co wyróżnia te targi spośród innych to komfort i przestrzeń zwiedzania, dzięki prestiżowym obiektom, w których się odbywają.


Bilety na wydarzenia można nabyć na stronie www.bilety24.pl a także w czasie trwania targów w kasach biletowych. Bilet upoważnia do wstępu na targi oraz wszystkie wydarzenia towarzyszące. Dodatkowo do każdej wejściówki dokładane są katalogi targowe i torby targowe na materiały reklamowe.


Więcej informacji na stronie głównej wydarzenia www.targimlodejpary.pl a także na profilu Targów na facebooku.

 

 

 

Jeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas

Wasze komentarze

0 komentarzy | zobacz wszystkie dodaj komentarz
Jeżeli widzisz błąd w komentarzach, napisz do nas

Artykuły

Kolory na ślubie