Sobota, 26 maja 2018, Eweliny, Jana, Pawła | ślub, zdjęcia ślubneWyślij ślubne zawiadomienie ›

Na skróty

Na skróty
 

Sonda ślubna

Kiedy w podróż poślubną ?

Ankieta
niezwłocznie po ślubie
w najbliższych tygodniach po ślubie
nie wcześniej niż za pół roku
nie planujemy podróży poślubnej
trudno powiedzieć

XVIII PODLASKIE TARGI ŚLUBNE

28.11.2016

Serdecznie zapraszamy! Już 4 grudnia 2016r. w Białostockich Spodkach odbędą się największe na Podlasiu Targi Ślubne specjalnie przygotowywane z myślą o przyszłych małżonkach!

Podlaskie Targi Ślubne to impreza ciesząca się niezwykłą popularnością wśród narzeczeństw planujących swoje wymarzone wesele. W tym roku zapraszamy na ich kolejną odsłonę. Swoje oferty zaprezentują m.in. restauracje i domy weselne, hotele, firmy dekoratorskie, zakłady kosmetyczne, wizażyści i wiele innych firm będące liderami w branży ślubnej.

Oczywiście, nie zabraknie przedstawicieli salonów sukien ślubnych, salonów mody ślubnej zarówno kobiecej jak i męskiej. Przedstawione zostaną najnowsze trendy panujące w branży ślubnej, do dyspozycji będą również konsultanci ślubni, którzy podpowiedzą, jak je  odpowiednio wykorzystać. Kwiaciarnie i firmy dekoratorskie przedstawią propozycje bukietów i dekoracji ślubnych, cukiernie zaprezentują wspaniałe torty weselne a pałace i dworki zaproszą do swych wnętrz i plenerów. Zaprezentowane zostaną również najnowsze kolekcje podlaskich jubilerów.

 

Dodatkowymi atrakcjami będą występy najpopularniejszych zespołów weselnych i DJów a także pokazy fryzur ślubnych, makijaży oraz występy par tanecznych. Wszystkie pokazy prezentowane będą przez najlepszych konferansjerów w mieście.

 

 

 

 

 

 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

4 grudnia 2016r . godz. 11.00-17.00
Wstęp 10zł!!

Sponsorzy i Patroni:
Radio JARD
TV JARD,
Prokadr studio,
Koba
TVK.NET

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji na oficjalnej stronie Targów: http://www.podlaskietargislubne.com/

Jeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas

Wasze komentarze

0 komentarzy | zobacz wszystkie dodaj komentarz
Jeżeli widzisz błąd w komentarzach, napisz do nas

Artykuły

Kolory na ślubie