Poniedziałek, 28 maja 2018, Augustyna, Ingi, Jaromira | ślub, zdjęcia ślubneWyślij ślubne zawiadomienie ›

Na skróty

Na skróty
 

Sonda ślubna

Kiedy w podróż poślubną ?

Ankieta
niezwłocznie po ślubie
w najbliższych tygodniach po ślubie
nie wcześniej niż za pół roku
nie planujemy podróży poślubnej
trudno powiedzieć

Regulamin serwisu

04.06.2006

I. Informacje ogólne

1. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia, ustanawiając podstawowe prawa i obowiązki podczas korzystania z serwisu www.slubujemy.pl

2. Katalog slubujemy.pl służy wyłącznie celom informacyjnym. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone wpisy czy artykuły.

3. Osoby zamierzające korzystać z Serwisu zobowiązane są do zapoznania się z Regulaminem  i monitorowania wiadomości pod kątem wprowadzanych w nim zmian.

4. Zabrania się publikacji na Forum serwisu  treści komercyjnych (np. reklam, komunikatów PR). Przez reklamę rozumie się namawianie do kupna towarów i korzystania z usług.

II. Dodawanie wpisów do katalogu

1. Dodanie wpisu do katalogu odbywa się za pomocą formularza „dodaj wpis” na stronie. Aby wpis był widoczny musi być zaakceptowany przez administratora katalogu.

2. Wpis w katalogu jest płatny i wynosi 49zł brutto na rok.

3. Wszelkie dane w katalogu mogą być wprowadzane wyłącznie przez ich właścicieli lub osoby upoważnione. Użytkownicy zobowiązani są do prawidłowego i zgodnego ze wskazówkami wypełnienia wpisu w katalogu firm.

4. Zabrania się stosowania w opisie działalności znaczników HTML oraz wszelkich kodów używanych przy budowie stron WWW.  

5. Wysłanie formularza rejestracyjnego jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

6. Nie przestrzeganie powyższego regulaminu będzie skutkowało usunięciem wpisu i zablokowaniem konta klienta.

7. Użytkownik wysyłający formularz zgadza się na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez Portal w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997 r.).

III. Przepisy końcowe.

1. Redakcja  zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu. Zmiany w Regulaminie obowiązują od chwili udostępnienia ich na stronie internetowej www.slubujemy.pl.

 

 

Jeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas

Artykuły

Kolory na ślubie