Sobota, 26 maja 2018, Eweliny, Jana, Pawła | ślub, zdjęcia ślubneWyślij ślubne zawiadomienie ›

Na skróty

Na skróty
 

Sonda ślubna

Kiedy w podróż poślubną ?

Ankieta
niezwłocznie po ślubie
w najbliższych tygodniach po ślubie
nie wcześniej niż za pół roku
nie planujemy podróży poślubnej
trudno powiedzieć

Przygotowania do ślubu – udręka czy przyjemność?

04.03.2009

Ślub to nasz NAJPIĘKNIEJSZY dzień w życiu, tylko te przygotowania...Tak często kwitują nowożeńcy dni przed ślubem. Ogrom spraw do pozałatwiania, dopilnowanie wielu rzeczy

Ślub to nasz NAJPIĘKNIEJSZY dzień w życiu, tylko te przygotowania...Tak często kwitują nowożeńcy dni przed ślubem. Ogrom spraw do pozałatwiania, dopilnowanie wielu rzeczy, aby były zgodne z naszym gustem, mnóstwo pomysłów na WYMARZONY dzień, tylko realizacja uciążliwa...Można oczywiście zlecić wszystko firmie, która zajmie się kompleksowo przygotowaniami do ślubu, ale...Właśnie. Wiele par ma “ale” i podejmuje działania na własną rękę.

Wytrwałym poszukiwaczom NIEBANALNYCH przedmiotów i wszystkim osobom, które chcą zorganizować swój dzień jako NIEPOWTARZALNY i piękny polecam zrobić zakupy w jednym miejscu! Właśnie natrafiłam na sklep, którego “wystrój” od razu mi się spodobał. A najbardziej pomysł na to, by w jednym miejscu zgromadzić niezbędne przedmioty do ślubu i na wesele.

Szóstka za POMYSŁ i za asortyment. Sklep cały czas zaskakuje mnie nowymi produktami i kolekcjami.

Szczególnie polecam piękny dział z BALONAMI ślubnymi i kwiatami sztucznymi! Brawo za podchwycenie trendów obsypywania Młodej Pary płatkami róż – te sztuczne to strzał w dziesiątkę! Mało kogo przecież stać na “oskubanie” setek róż...

A upominki dla gości? Są coraz powszechniejsze i coraz bardziej “wyszukane”. Podoba mi się pomysł z PUSZECZKĄ słodkości, która może być też o smaku miętowym, chyba przydatna na objedzone weselnym poczęstunkiem żołądki? A dla smakoszy słodkości – ŚLUBNE czekoladki – słodkie i kuszące:-)

Polecam więc nowy sklep  www.slubnezakupy.pl i życzę udanych zakupów!


Gabriela Nowaczyk

redaktor portalu Slubujemy.pl


 

Jeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas

Wasze komentarze

0 komentarzy | zobacz wszystkie dodaj komentarz
Jeżeli widzisz błąd w komentarzach, napisz do nas

Artykuły

Kolory na ślubie