Poniedziałek, 28 maja 2018, Augustyna, Ingi, Jaromira | ślub, zdjęcia ślubneWyślij ślubne zawiadomienie ›

Na skróty

Na skróty
 

Sonda ślubna

Kiedy w podróż poślubną ?

Ankieta
niezwłocznie po ślubie
w najbliższych tygodniach po ślubie
nie wcześniej niż za pół roku
nie planujemy podróży poślubnej
trudno powiedzieć

Jak udekorować stół na weselne przyjęcie

05.04.2011

Kupując przez internet często trudno wyobrazić sobie jak coś będzie wyglądało na żywo, jakie ma proporcje, czy będzie pasowało do całości. Teraz możesz łatwo zobaczyć wszystko w jednym zestawieniu pokazane na jednym stole.

ZOBACZ gotowy katalog z dekoracjami!

Nie masz pomysłu jak zaczarować gości przy weselnym stole? Internetowy sklep wysyłkowy www.SlubneZakupy.pl przygotował dla Ciebie porcję inspiracji – gotowe przykłady dekoracji stołów na wesela w formie Katalogu.

Zajrzyj tutaj:

http://www.slubnezakupy.pl/files/cms/3/stylowe-dekoracje-stolow-katalog-2011.pdf

i oceń, czy podoba Ci się jakaś aranżacja. Możesz przygotować samodzielnie taki zestaw, zlecić go lokalowi, dekoratorowi lub skorzystać tylko z pojedynczych elementów dekoracyjnych.


Kupując przez internet często trudno wyobrazić sobie jak coś będzie wyglądało „na żywo”, jakie ma proporcje, czy będzie pasowało do całości. Teraz możesz łatwo zobaczyć wszystko w jednym zestawieniu pokazane na jednym stole.

Opracowano 6 aranżacji, każda w innym stylu, od nowoczesnych po tradycyjne. Wykorzystano elementy dekoracyjne, które można było kiedyś oglądać tylko na zachodnich portalach i blogach, które pokazywały zdjęcia z zagranicznych ślubów i wesel. Tak naprawdę teraz większość dekoracji użytych w np. amerykańskich aranżacjach – możesz kupić już w Polsce!


Zapraszamy serdecznie!

Dekoracje stołów 

Jeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas

Wasze komentarze

0 komentarzy | zobacz wszystkie dodaj komentarz
Jeżeli widzisz błąd w komentarzach, napisz do nas

Artykuły

Kolory na ślubie