Poniedziałek, 28 maja 2018, Augustyna, Ingi, Jaromira | ślub, zdjęcia ślubneWyślij ślubne zawiadomienie ›

Na skróty

Na skróty
 

Sonda ślubna

Kiedy w podróż poślubną ?

Ankieta
niezwłocznie po ślubie
w najbliższych tygodniach po ślubie
nie wcześniej niż za pół roku
nie planujemy podróży poślubnej
trudno powiedzieć

Dekoracje na Święta Bożego Narodzenia w 2016r

01.11.2011

Kochani! Przed nami najpiękniejsze ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA. Uwielbiany czas przez wszystkie dzieci i oczekiwany przez dorosłych.

Stół wigilijny stanowi bardzo ważny element w czasie Świąt Bożego Narodzenia . Nie tylko w Wigilię, kiedy cała rodzina zasiada do niego i spędza przy nim większość wieczoru, ale również podczas pozostałych dni świątecznych. Wokół niego spotyka się cała rodzina. Przystrojony jest on pięknym obrusem i drobnymi dodatkami, które często pomagają stworzyć wyjątkowy nastrój. Pod  obrusem w domu znaleźć można zielone gałązki igliwia, czy sianko.  Przy wigilijnym stole jednoczy się rodzina, spędza wspólnie czas, śmieje się i śpiewa. W jego pobliżu uczestnicy dzielą się opłatkiem i składają sobie z głębi serca najlepsze życzenia.

Dzisiaj zachęcam Was do pięknego udekorowania stołu. Niewielkim kosztem można stworzyć przepiękne dekoracje dodając serwetki świąteczne , organzę i małe upominki dla gości. 

Zapraszam do oglądania kilku przykładów poniżej, a później do odwiedzenia serwisu: http://www.1001dekoracji.pl skąd zaczerpnęłam te piękne aranżacje i gdzie możecie kupić te i inne cudeńka świąteczne.

Cały katalog dekoracji na święta bożego narodzenia do zobaczenia tutaj kliknij tu >> :

święta bożego narodzenia

gwiazdka święta  

dekoracje na święta

święta dekoracje świąteczne 

Dekoracje do kupienia w internetowym sklepie: www.1001dekoracji.pl

 

Jeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas

Artykuły

Kolory na ślubie