Poniedziałek, 28 maja 2018, Augustyna, Ingi, Jaromira | ślub, zdjęcia ślubneWyślij ślubne zawiadomienie ›

Na skróty

Na skróty
 

Sonda ślubna

Kiedy w podróż poślubną ?

Ankieta
niezwłocznie po ślubie
w najbliższych tygodniach po ślubie
nie wcześniej niż za pół roku
nie planujemy podróży poślubnej
trudno powiedzieć

Ślub na Cyprze, Wyspie Miłości

06.02.2012

Podobnie jak w innych krajach, coraz więcej polskich Par decyduje się na ślub zagranicą. Ze względu na nieskomplikowane procedury prawne, ciepły i łagodny klimat, a także piękne scenerie Cypr jest idealnym miejscem na zawarcie związku małżeńskiego.

 

Jest to niewielka wyspa położona na zetknięciu trzech kontynentów Europy, Afryki i Azji, stanowi jedno z najstarszych dziedzictw kulturowych na świecie. Różnorodność i bogactwo naturalne Cypru stanowiły piękną scenerię dla narodzin Afrodyty. Zgodnie z legendą bogini miłości narodziła się z fal morskich u wybrzeży Pafos. Stąd do dziś Afrodytę, uznaje się za patronkę Cypru, a miejsce to za Wyspę Miłości.Piękna, słoneczna pogoda, trwająca ponad 340 dni w roku, a także śródziemnomorski klimat, stanowią idealne warunki do zorganizowania ceremonii ślubnych w plenerze m.in. na plaży, podczas rejsu statkiem lub na terenie wybranego hotelu. Wiele par wybiera Cypr, również ze względów finansowych. Szeroki wybór hoteli, przelot trwający niewiele ponad 3 godziny, a także niezwykła gościnność Cypryjczyków sprawiają, że w porównaniu z innymi egzotycznymi krajami, wyspa ta jest bardzo atrakcyjna.Dodatkowym atutem jest fakt, że ceremonia ślubu kościelnego może być poprowadzony przez polskiego księdza Franciszkanina. Zazwyczaj ceremonie odbywają się w zabytkowym kościele pod wezwaniem Matki Bożej Łaskawej w Larnace.
 
Firma AMS Cyprus Events została założona z myślą o Parach, które chciałyby wziąć ślub na Cyprze. W zależności od potrzeb i oczekiwań zapewniamy szeroki zakres usług w tej dziedzinie. Realizujemy wszystkie niezbędne formalności, dodatkowo zapewniamy świadków podczas ceremonii ślubnych, a także organizujemy ślubne sesje zdjęciowe w najpiękniejszych miejscach na Cyprze. Ze względu na lokalizację biura na Cyprze, jesteśmy w stanie w stanie sprawdzić wszystkie informacje i odpowiedzieć na pytania Par w bardzo szybkim czasie. Aby sprawić by Panny Młode czuły się wspaniale i otoczone były profesjonalną opieką, również usługi kosmetyczne i fryzjerskie wykonywane są przez specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie i mówiących po polsku. Serdecznie zapraszamy!

AMS Cyprus Events & Consulting Ltd

Anna Maria Stachura

E-mail: info@amscyprus.com

Tel.: +357 99 235 916

Jeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas

Artykuły

Kolory na ślubie