Poniedziałek, 28 maja 2018, Augustyna, Ingi, Jaromira | ślub, zdjęcia ślubneWyślij ślubne zawiadomienie ›

Na skróty

Na skróty
 

Sonda ślubna

Kiedy w podróż poślubną ?

Ankieta
niezwłocznie po ślubie
w najbliższych tygodniach po ślubie
nie wcześniej niż za pół roku
nie planujemy podróży poślubnej
trudno powiedzieć

Pierwsza Komunia, ważne wydarzenie w życiu Waszego dziecka - jak udekorować stół i dom na tą okazję?

06.12.2013

Ślub to nie jedyne ważne wydarzenie i rodzinnie obchodzona uroczystość w naszym życiu. Jednym z najistotniejszych wydarzeń dla naszych dzieci jest Pierwsza Komunia Święta.

Przystąpienie do Pierwszej Komunii generuje u dzieci dużo emocji. Obserwując zaangażowanie Pani katechetki, księdza i przejęcie rodziców, uświadamiają sobie, że Komunia to ważna sprawa i muszą się do niej dobrze przygotować. Rodzice dbają o to, aby dziecko zrozumiało, o co tak naprawdę w tym sakramencie chodzi, pilnują, aby chodziło na spotkania organizacyjne a sami zajmują się zorganizowaniem dla dziecka komunijnego przyjęcia. Niektórzy decydują się na urządzenie przyjęcia w restauracji, inni uważają, że najbardziej sprzyjająca i rodzinna atmosfera na tego typu uroczystość jest w domu. Na tej drugiej grupie spoczywa nie tylko opracowanie menu, ale także odpowiednie udekorowanie domu na okoliczność Pierwszej Komunii. Najważniejszy jest wystrój stołu, zadbanie o dodatki takie jak serwetki, bieżnik, świeczki, stroiki. Ważną rzeczą jest tez odpowiednie wyróżnienie krzesła dla dziecka przystępującego do Komunii. Najlepiej sprawdza się tutaj biały pokrowiec i dekoracja, na przykład w formie kokardy lub anielskich skrzydeł.

 

 

Wnętrze domu ozdobić można plakatem komunijnym, banerem czy balonikami. Szukanie wszystkich potrzebnych elementów i akcesoriów może okazać się trudnym zadaniem i zakończyć kupowaniem poszczególnych dekoracji w wielu różnych miejscach. Znacznym ułatwieniem jest znalezienie miejsca, gdzie możemy dostać wszystkie potrzebne rzeczy i zrobić zakupy jednorazowo. Pierwszy i jedynym w Polsce sklepem internetowym, który oferuje dekoracje na Pierwszą Komunię jest ZłotyAnioł.pl. Zaletą tego sklepu jest nie tylko to, że umożliwia nam zrobienie zakupów w jednym miejscu. Robiąc zakupy w sieci możemy spokojnie obejrzeć wszystkie produkty przedstawione na zdjęciach zgodnie z ich wykorzystaniem, zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów a na końcu wszystko dostarczone jest do naszego domu w jednej paczce. Okazuje się, ze zorganizowanie Komunii Świętej dziecka to wcale nie taka trudna sprawa :)

 

 

 

Jeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas

Artykuły

Kolory na ślubie