Czwartek, 22 marca 2018, Bogusława, Jagody, Katarzyny | ślub, zdjęcia ślubneWyślij ślubne zawiadomienie ›

Na skróty

Na skróty
 

Sonda ślubna

Kiedy w podróż poślubną ?

Ankieta
niezwłocznie po ślubie
w najbliższych tygodniach po ślubie
nie wcześniej niż za pół roku
nie planujemy podróży poślubnej
trudno powiedzieć

Wieczór panieński w 5 krokach czyli jak zorganizować idealną babską imprezę!

26.09.2014

Organizacja wieczoru panieńskiego to jedno z wielu zadań, które spoczywają na barkach świadkowej przyszłej Panny Młodej. Odpowiedzialność jest spora, ponieważ jest to jedyne takie wydarzenie w życiu. Nie ma jednak powodów do paniki; wystarczy odpowiednia organizacja a impreza na pewno się uda!

1. Pomysł!

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, jaką należy ustalić organizując wieczór panieński jest to, w jaki sposób chcemy go spędzić? Najczęściej, tego typu impreza rozpoczyna się spotkaniem w domu świadkowej lub jednej z przyjaciółek aby później zamienić się w klubowe szaleństwo. Bywa jednak tak, że przyszła Panna Młoda nie jest fanką głośnej muzyki i całonocnego imprezowania. Wówczas, trzeba pomyśleć nad alternatywnym pomysłem spędzenia wieczoru. Może to być na przykład dzień w SPA, weekkend nad jeziorem, piknik, wyjście na kręgle czy spokojny wieczór w domu. Kiedy przebieg imprezy jest już ustalony, warto pomyśleć też nad motywem przewodnim, który pomoże Wam w realizacji kolejnych punktów. Przykładowy styl wieczoru panieńskiego to Glam Diva, Crazy Willy czy Pin-Up – każdy wariant jest inny i zależy od upodobań głównej bohaterki wieczoru.

2. Stylizacje dla dziewczyn.

Żaden wieczór panieński nie może obyć się bez specjalnych dodatków dla przyszłej Panny Młodej oraz reszty dziewczyn. Wybierając akcesoria, należy pamiętać o tym, że główna bohaterka wieczoru powinna wyróżniać się na tle pozostałych dziewczyn. Najczęściej wybierane dodatki, które mają podkreślić, kto jest gwiazdą wieczoru to diadem, korona z welonem, szarfa z napisem „Przyszła Panna Młoda ”, koszulka z napisem „Bride” lub na specjalny kotylion. Reszta dziewczyn może założyć przypinki z wesołą grafiką, opaski lub na przykład rogi diabełka.

Koszulka bride  

3. Prezent dla przyszłej Panny Młodej .

Prezent dla przyszłej Panny Młodej to obowiązkowy element każdej panieńskiej imprezy. Jeśli na Waszym wieczorze najważniejsze będą dobry gust i spokojna zabawa bez zbytnich ekstrawagancji – możecie podarować gwieździe wieczoru na przykład piękny plakat z Waszymi podpisami i poradami na udane małżeństwo, koszulkę z napisem Bride wykonanym z kryształków Swarovskiego lub komplet eleganckiej bielizny. Jeśli jednak potraktujecie wieczór panieński z lekkim przymrużeniem oka i będziecie miały ochotę nieco poszaleć, warto do prezentu dołączyć erotyczne gadżety i zabawne dodatki takie jak instrukcja obsługi faceta, wałekz zabawną grafiką czy torba ze śmiesznym napisem.

 

 Torba na panieńskiWieczór panieński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Gry i zabawy na wieczór panieński .

Gry i zabawy to ta część imprezy, która czasem jest zaniedbywana przez organizatorki. Pod żadnym pozorem nie można jednak o tym zapomnieć i liczyć na to, że impreza jakoś sama się potoczy. Jeśli tak postąpimy, wieczór panieński nie będzie niczym różnił się od zwykłej babskiej imprezy. Gry, które przygotujecie na tą okazję mają zaangażować przyszłą Pannę Młodą, ale także pozostałe uczestniczki imprezy. Dużym powodzeniem cieszą się gry z pytaniami, sprawdzające wiedzę małżeńską, jak dobrze znają się narzeczeni czy też jak dobrze przyjaciółki znają Pannę Młodą. Hitem są również różnego rodzaju zadania dla głównej gwiazdy wieczoru. Ciekawym pomysłem jest też zrobienie sobie pamiątkowych zdjęć z wykorzystaniem różnego rodzaju zabawnych gadżetów.

 

Gry na panieński  

5. Dekoracje na wieczór panieński .

Ostatnią, ale niemniej ważną rzeczą, o której trzeba pamiętać organizując wieczór panieński są dekoracje. To one nadadzą Waszej imprezie wyjątkowego charakteru i pomogą wszystkim dziewczynom wejść w odpowiedni nastrój. Dekoracje powinny być dopasowane do motywu przewodniego imprezy. Należą do nich zarówno ozdoby stołu, takie jak talerzyki, kubeczki, serwetki, słomki, pudełeczka na upominki dla dziewczyn, jak i dekoracje wnętrza, czyli na przykład balony z grafikami odpowiednimi na wieczór panieński czy plakaty i banery z imieniem przyszłej Panny Młodej.

 


  Gadżety, dodatki, prezenty dla przyszłej Panny Młodej, dekoracje oraz mnóstwo pomysłów na wieczór panieński znajdziecie w sklepie internetowym PinkDrink.pl

Jeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas

Artykuły

Kolory na ślubie