Poniedziałek, 28 maja 2018, Augustyna, Ingi, Jaromira | ślub, zdjęcia ślubneWyślij ślubne zawiadomienie ›

Na skróty

Na skróty
 

Sonda ślubna

Kiedy w podróż poślubną ?

Ankieta
niezwłocznie po ślubie
w najbliższych tygodniach po ślubie
nie wcześniej niż za pół roku
nie planujemy podróży poślubnej
trudno powiedzieć

Metamorfoza ślubna - LookBook nr 2

27.10.2014

Inspiracje na twój ślub i wesele w stylu Modern Glam dla przyszłych Panien Młodych.

 

Wesele w nowoczesnym stylu?
Modern Glam to Panna Młoda odnajdująca się w wielkomiejskiej przestrzeni. Jej styl to: elegancja, klasa i nowoczesność. Ślub w tym wydaniu ma być kameralny i wysublimowany, ale jednocześnie powinien wzbudzać zachwyt, zadziwiać elegancją i nadawać ton. Wszechobecny połysk, nowoczesna energia i dekoracyjność to zasadnicze cechy stylu glamour.

W jaki sposób osiągnąć efekt Modern Glam? Zdecydowanie postaw na szyk i luksus! Dodatki zaplanuj w dwóch kontrastowych kolorach: czerni i bieli. Najlepiej, żeby wszystko błyszczało i wprost ociekało luksusem, tak jak diament na Twoim palcu. W końcu, cytując słowa Marilyn Monroe, diamenty są najlepszym przyjacielem kobiet: „Diamonds are a girl's best friend”:)

Kierując się tymi wytycznymi, sklep ślubny SlubneZakupy.pl wraz ze specjalistami z branży ślubnej przygotował kolejny LookBook. Tym razem zaplanowano idealną stylizację dla Panien Młodych, których marzeniem nie jest tradycyjne wesele, a eleganckie przyjęcie dla najbliższych, pełne szyku i klasy.

W takim właśnie stylu doskonale odnalazła się Gosia, której metamorfozę możecie oglądać: jak ze zwykłej dziewczyny przeobraża się w elegancką, szykowną pannę młodą. Na potrzeby sesji zdradziła, jak chciałaby wyglądać w dzień swojego ślubu i wcieliła się w rolę Panny Młodej w stylu Modern Glam.

Polecamy wszystkim szukającym inspiracji i pomysłu na motyw przewodni swojego wesela i ślubu!

Look Book zobacz w sklepie ślubnym >>

 

 

Jeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas

Wasze komentarze

0 komentarzy | zobacz wszystkie dodaj komentarz
Jeżeli widzisz błąd w komentarzach, napisz do nas

Artykuły

Kolory na ślubie