Poniedziałek, 28 maja 2018, Augustyna, Ingi, Jaromira | ślub, zdjęcia ślubneWyślij ślubne zawiadomienie ›

Na skróty

Na skróty
 

Sonda ślubna

Kiedy w podróż poślubną ?

Ankieta
niezwłocznie po ślubie
w najbliższych tygodniach po ślubie
nie wcześniej niż za pół roku
nie planujemy podróży poślubnej
trudno powiedzieć

Katalog najpiękniejszych wianków komunijnych na sezon 2017

21.11.2014

Trendem na sezon 2017 są ręcznie robione wianki o naturalnym wyglądzie. Zielone elementy imitujące żywe rośliny dodają im lekkości i niepowtarzalnego, niewinnego charakteru.

Tego rodzaju wianki to doskonała alternatywa dla ozdób z prawdziwych, żywych kwiatów, które są mniej wytrzymałe i bardziej delikatne. Wianki, które proponujemy, dziewczynki mogą z powodzeniem nosić nie tylko w dzień Pierwszej Komunii, ale też podczas całego białego tygodnia.

 

Wianki w stylu naturalnym często są skromne, proste, a jednocześnie bardzo efektowne. Wyglądają niezwykle dziewczęco i można dopasować je do każdej fryzury komunijnej. Taki wianek możemy zastosować w połączeniu z rozpuszczonymi włosami. Fryzura komunijna nie powinna przytłoczyć wianka, a ten powinien jeszcze bardziej ją podkreślać. Wianki w tym stylu nawiązują troszeczkę do tych wykonywanych ręcznie i dzięki temu są bardzo oryginalne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednymi z popularniejszych wianków są wianki w całości wykonane z białych kwiatów. Prezentują się bardzo elegancko i odświętnie, a do tego spójnie współgrają z pozostałymi dodatkami. Takie wianki najczęściej wykonane są z drobnych różyczek czy margaretek. Często posiadają również dodatkowe zdobienia w postaci połyskujących cyrkonii, kryształowych kwiatów czy perełek, które prezentują się elegancko i dziewczęco. Wianki z kwiatów  białym dostępne są w wielu wariantach. W zależności od upodobań możemy zdecydować się na wianek pełny, bogato zdobiony lub wybrać ten bardziej skromny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Więcej inspiracji znajdziecie na naszej stronie tutaj>

 

 

 

 
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas

Artykuły

Kolory na ślubie