Poniedziałek, 28 maja 2018, Augustyna, Ingi, Jaromira | ślub, zdjęcia ślubneWyślij ślubne zawiadomienie ›

Na skróty

Na skróty
 

Sonda ślubna

Kiedy w podróż poślubną ?

Ankieta
niezwłocznie po ślubie
w najbliższych tygodniach po ślubie
nie wcześniej niż za pół roku
nie planujemy podróży poślubnej
trudno powiedzieć

Fotobudka - pomysły i gadżety

01.12.2014

Świetnym pomysłem na weselną atrakcję jest fotobudka. Tutaj znajdziesz przykłady, jak szybko i łatwo można ją stworzyć!

Fotobudka to najmodniejszy obecnie trend, jaki stosuje się na weselach. Możecie ją stworzyć sami - nie trzeba się wykosztowywać, wystarczy aparat fotograficzny i ciekawe gadżety.

Świetnym pomysłem są rekwizyty na patyczku. W internecie możecie znaleźć mnóstwo kompletnych zestawów, które są gotowe do użycia od razu po rozpakowaniu. W zestawach znajdziecie przede wszystkich bardzo modne usta i wąsy w różnych kształtach i rozmiarach, korony, muszki czy kolorowe okulary. Zestawy są niedrogie, a przy tym świetnie wykonane i bardzo bogate. Każdy z gości może wybrać swój rekwizyt, z którym zapozuje do zdjęcia - rewelacyjny efekt gwarantowany! Dodatkową ich zaletą jest to, że możecie korzystać z nich wielokrotnie.

Kolejnym pomysłem są plastikowe okulary w różnych kształtach i kolorach. Do wyboru jest wiele wzorów: od klasycznych serc, przez żaluzje i okulary z napisami aż po te ze świecącymi diodami. Wybierając mix wzorów pozwolisz każdemu z gości wybrać najbardziej mu odpowiadające, co zaowocuje fantastycznymi fotkami i rewelacyjnymi humorami przez całe wesele. Mnie osobiście najbardziej podoba się wykorzystanie tabliczek z kredową powierzchnią. Możecie wybrać przeróżne wzory i wielkości, umieścić na nich zabawne napisy bądź romantyczne cytaty. Takie tabliczki możecie wykorzystywać naprawdę na wiele sposobów, lecz każdy z nich zagwarantuje świetny efekt. Tabliczki możecie trzymać w ręku bądź wywiercić w nich dziurki i zawiesić na tasiemce.

 

 

 

 

 

 

 

 

Za tło do fotobudki posłużyć mogą specjalnie przygotowane materiały z ciekawymi, eleganckimi wzorami. Możesz również postawić na zabawny akcent i rozwiesić banery z wesołymi napisami czy bardzo oryginalny plakat przypominający tło policyjne - zdjęcia weselne na takim tle wyjdą fantastycznie. Możecie też być pewni, że będzie to super atrakcja dla gości, a Wasze wesele stanie się wyjątkowe i niezapomniane właśnie dzięki tym drobnym i zabawnym akcentom.

 

Te i inne gadżety znajdziecie tutaj >>

 

Jeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas

Artykuły

Kolory na ślubie