Poniedziałek, 28 maja 2018, Augustyna, Ingi, Jaromira | ślub, zdjęcia ślubneWyślij ślubne zawiadomienie ›

Na skróty

Na skróty
 

Sonda ślubna

Kiedy w podróż poślubną ?

Ankieta
niezwłocznie po ślubie
w najbliższych tygodniach po ślubie
nie wcześniej niż za pół roku
nie planujemy podróży poślubnej
trudno powiedzieć

Czarno-biały ślub

04.12.2014

Dodatki ślubne w kolorze białym i czarnym sprawdzą się praktycznie na każdym weselu. Zobacz, jak łatwo możesz stworzyć wyjątkowy klimat!

To nie tylko zachowanie tradycyjnych barw (oddają biel sukni Pannny Młodej i czerń stroju Pana Młodego), ale i świetny pomysł na nowoczesną stylistykę. Sprawdzą się na każdej sali weselnej, od klasycznych wnętrz po bardzo modernistyczne.

Bardzo zainteresowała mnie kolekcja dekoracji ślubnych "Młoda Para" do zakupienia tutaj>>

 

Znajdziecie w niej dosłownie wszystko: od materiałów, które pozwolą ustroić krzesła i salę, po niezbędne dodatki typu pudła na telegramy, kieliszki czy księgę gości, aż po bardzo interesujące upominki dla gości. Całość prezentuje się rewelacyjnie i stwarza ogromne możliwości. Do czarno-białych dodatków bez problemu dobierzecie kwiaty i naczynia – każdy kolor będzie wyglądał świetnie. Dodatkowo możecie wybrać również trzeci kolor, może to być Wasz ulubiony, którym ubarwicie całość sprawiając, że będzie prezentować się jeszcze piękniej.Dekoracje te spodobają się zarówno młodym osobom – są bardzo graficzne i nowoczesne, ale przez zachowanie symbolu i stonowaną kolorystykę przypadką do gustu również starszym.Uwagę zdecydowanie przyciągają bardzo pomysłowe upominki dla gości: malutkie i smaczne czekoladki z grafiką Pary Młodej, kruche ciasteczka z wróżbą w przepięknych opakowaniach czy pudełeczka w kształcie fraka i sukienki, do których możecie zamówić etykietę z Waszymi imionami. Do wszystkiego pięknie pasują smaczne migdały w lukrze – przynoszą szczęście i są świetnym podziękowaniem dla gości, a wsypane do ozdobnej misy będą wspaniałą dekoracją weselnego stołu.

    

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybór takiej opcji kolorystycznej zaoszczędzi Wasz czas – jakichkolwiek dodatków nie dobierzecie, wszystkie będą pasowały. Zdecydowanie ułatwi to ustrojenie sali, a przy tym stworzy niesamowity efekt.

 

 

 

 

 


Jeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas

Artykuły

Kolory na ślubie